Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Våra lag
Basket - Div 3 dam/DU 19 (888 89)
Anna Bång, Övriga ledare idrott
Eva-Lotta Strömsten, Tränare idrott
Jerry Selberg, Tränare idrott
Basket - Jupiter P03/04 (888 72)
Patrik Nilsson, Tränare idrott
 
Basket - Jupiter F05 (888 75)
Madelene Olofsson , Övriga ledare idrott
Magnus Lindblom, Tränare idrott
 
Basket - Jupiter mix 05/07 (8005)
Axel Eklund, Tränare idrott
Eva-Lotta Strömsten, Tränare idrott
Felicia Melander, Tränare idrott
Knutte Wester, Tränare idrott
Lars Mikaelsson, Tränare idrott
Lina Gustin, Tränare idrott
Nora Strömsten, Tränare idrott
Stefan Hadarsson, Tränare idrott
Basket - Merkurius Böleäng F04/06 (8005)
Anna Bång, Tränare idrott
 
Ida Bång, Tränare idrott
Linda Grill, Tränare idrott
Maja Dahlgren, Tränare idrott
Basket - Merkurius Böleäng mix 07/09 (8005)
Engla Halvarsson, Tränare idrott
Linda Grill, Tränare idrott
 
Marcus Halvarsson, Tränare idrott
Basket - Merkurius Böleäng F09/10 (8005)
Kicki Lönnback , Tränare idrott
 
Sara Kemppainen, Tränare idrott
 
Basket - Satelliterna mix 05/07 (888 79)
Camilla Holmberg, Tränare idrott
Charlotte Löfgren, Tränare idrott
 
Gabrielle Viklund, Tränare idrott
Jenny Järvholm, Tränare idrott
 
Maja Järvholm, Tränare idrott
Ulrika Hamrin, Tränare idrott
Basket - Satelliterna F02/05 (888 76)
Fredrik Widman, Tränare idrott
Johanna Frängsmyr , Tränare idrott
 
Maria Hendar, Tränare idrott
Nina Andersson, Ekonomiansvarig
Peter Hegethorn, Tränare idrott
Basket - Strömbäck Pluto mix 09/10 (888 74)
Maja Dahlgren, Tränare idrott
 
Michael Jalmby, Tränare idrott
Kidsvolley - Berghem 05
Jonas Lundin, Tränare idrott
Pär Sundström, Tränare idrott
Sanna Engman, Tränare idrott
Xavier de Luna, Tränare idrott
 
Åsa Larsson, Tränare idrott
 
kidsvolley - Berghem 06
Anna Källströmer, Tränare idrott
Jörgen Olofsson, Tränare idrott
Pär Sundström, Tränare idrott
Ulrika Ingelström, Tränare idrott
 
Ulrika Åberg, Tränare idrott
 
Kidsvolley - Berghem 07
Johan Bergquist, Tränare idrott
 
Pär Sundström, Tränare idrott
Therese Ahlepil, Tränare idrott
Kidsvolley - Berghem 08
Anna Lundin, Tränare idrott
Erika Timby, Tränare idrott
 
Pär Sundström, Tränare idrott
Therese Ahlepil, Tränare idrott
Åsa Larsson, Tränare idrott
Kidsvolley - Berghem 09
Pär Sundström, Tränare idrott
 
Therese Ahlepil, Tränare idrott
 
Åsa Larsson, Tränare idrott
Kidsvolley - Marieberg 05/07
Anna Källströmer, Tränare idrott
 
Jörgen Olofsson, Tränare idrott
 
Pär Sundström, Tränare idrott
Ulrika Ingelström, Tränare idrott
Ulrika Åberg, Tränare idrott
Xavier de Luna, Tränare idrott
Åsa Larsson, Tränare idrott
Kidsvolley - Marieberg 08/10
Gabriel Granåsen, Tränare idrott
Linda Sandén , Tränare idrott
 
Pär Sundström, Tränare idrott
Xavier de Luna, Tränare idrott
Åsa Larsson, Tränare idrott
Kidsvolley - Stöcksjö 08/10
Charlott Andersson, Tränare idrott
Malin Viklands, Övriga ledare idrott
Maria Viklands, Tränare idrott
 
Pär Sundström, Tränare idrott
Stefan Berglund, Tränare idrott
Xavier de Luna, Tränare idrott
Åsa Larsson, Tränare idrott
Klättring
Christer Skaghammar, Övriga ledare idrott
ida brännvall, Övriga ledare idrott
Magnus Dahlgren, Övriga ledare idrott
Morgan Thorsell, Övriga ledare idrott
Niklas Johannesson , Övriga ledare idrott
Pär Westerfors, Övriga ledare idrott
Barnklättring måndag 17.00
Morgan Thorsell, Tränare idrott
Pär Westerfors, Tränare idrott
Barnklättring måndag 18.00
Niklas Johannesson , Tränare idrott
Barnklättring torsdag 17:00
Magnus Dahlgren, Tränare idrott
Peder Sanfridsson Blomqvist, Tränare idrott
Barnklättring tisdag 18.05
Christer Skaghammar, Tränare idrott
Maria Forsgren, Tränare idrott
Barnklättring torsdag 18.05
Barnklättring söndag kl 10.00