SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Klätterstyrelsen

Hej! I dagsläget är det vi som utgör KFUM Umeå klättrings styrelse. Vi vill gärna bli fler! Kontakta klattring@kfum.nu om du vill engagera dig i vår verksamhet.  

 

Petter Johannesson, Ordförande: petter.johannesson@kfum.nu

Mariam Shirdel, Kassör: mariam.shirdel@gmail.com

Ida Brännvall, Barngruppsansvarig: idutt21@hotmail.com

Henrik Enfält, Koordinator: henfield@hotmail.com
Adrian Möller, Hallansvarig: raumoller@gmail.com
Lukas Karlsson, Hallansvarig: lukaskarlsson0301@gmail.com

Anton Norgren, Hallansvarig: anton_norgren@hotmail.com

Laura Leykam, Teknikträningsansvarig: laura.leykam@gmail.com

Jessica Giancoboni, Tjejklätteransvarig: jessica.giacoboni@gmail.com

Viktoria Brishko, Tjejklätteransvarig: Viktoriabr@hotmail.com

Niklas Johannesson, Suppleant: Niklas-johannesson@live.se